Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

ÖZKUMOVA ÖZEL SAĞLIK HİZ. TURİTH.İHRİNŞ. VE TİC.LTD.ŞTİ adı altında varlık gösteren şirketimiz , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmaları, ÖZKUMOVA ÖZEL SAĞLIK HİZ. TUR İTH.İHR İNŞ. VE TİC.LTD.ŞTİ adı altında varlık gösteren şirket bünyesinde kullanılacaktır

ÖZKUMOVA ÖZEL SAĞLIK HİZ. TUR İTH.İHR İNŞ. VE TİC.LTD.ŞTİ üyelik formlarından toplayabileceği bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacak, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmayacak ve de satılmayacaktır.

ÖZKUMOVA ÖZEL SAĞLIK HİZ. TURİTH.İHRİNŞ. VE TİC.LTD.ŞTİadı altında varlık gösteren şirket, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istenebilecek kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izleyebileceği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlayabilecektir. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir rezervasyon deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılacaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulüne uygun olarak bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme gireceği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilecek ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar ÖZKUMOVA ÖZEL SAĞLIK HİZ. TURİTH.İHRİNŞ. VE TİC.LTD.ŞTİadı altında varlık gösteren  şirketimizin  sorumluluğunda değildir.

 

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair;

ÖZKUMOVA ÖZEL SAĞLIK HİZ. TURİTH.İHRİNŞ. VE TİC.LTD.ŞTİ.adı altında varlık gösteren şirketimiz, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

ÖZKUMOVA ÖZEL SAĞLIK HİZ. TURİTH.İHRİNŞ. VE TİC.LTD.ŞTİ

Adres: Armutalan Mah. Adnan Menderes Cad No:21

Marmaris / Muğla Turkey

Bilgi & Rezervasyon: +90252 4176085

Fax: +90252 4176089

KEP ADRESi:   ozkumova@hs01.kep.tr